Програма Висша лига на Англия сезон 2011/2012

Програма за мачовете от Висша АнглияПрограма за сезон 2010/2011 Англия - Висша лига. Премиършип ще стартира на 14.08 от 12:45 с мача между отборите на Тотнъм и Манчестър Сити. В таблицата по-долу, можете да видите мачовете който ще се играят през първите 3 кръга в Английската Висша лига.

  • Saturday 31 March 2012
  • 15:00 Aston Villa v Chelsea
  • 15:00 Everton v West Brom
  • 15:00 Fulham v Norwich
  • 15:00 Man City v Sunderland
  • 15:00 QPR v Arsenal
  • 15:00 Wigan v Stoke
  • 15:00 Wolves v Bolton
  • Sunday 1 April 2012
  • 13:30 Newcastle v Liverpool
  • 16:00 Tottenham v Swansea
  • Monday 2 April 2012
  • 20:00 Blackburn v Man Utd
  • Friday 6 April 2012
  • 16:30 Swansea v Newcastle
  • Saturday 7 April 2012
  • 12:45 Sunderland v Tottenham
  • 15:00 Bolton v Fulham
  • 15:00 Chelsea v Wigan
  • 15:00 Liverpool v Aston Villa
  • 15:00 Norwich v Everton
  • 15:00 West Brom v Blackburn
  • 17:30 Stoke v Wolves
  • Sunday 8 April 2012
  • 13:30 Man Utd v QPR
  • 16:00 Arsenal v Man City
  • Monday 9 April 2012
  • 15:00 Everton v Sunderland
  • 15:00 Newcastle v Bolton
  • 15:00 Tottenham v Norwich
  • 17:30 Aston Villa v Stoke
  • 20:00 Fulham v Chelsea
  • Tuesday 10 April 2012
  • 20:00 Blackburn v Liverpool
  • Wednesday 11 April 2012
  • 19:45 Man City v West Brom
  • 19:45 Wigan v Man Utd
  • 19:45 Wolves v Arsenal
  • 20:00 QPR v Swansea
  • Saturday 14 April 2012
  • 12:45 Norwich v Man City
  • 15:00 Sunderland v Wolves
  • 15:00 Swansea v Blackburn
  • 15:00 West Brom v QPR
  • Sunday 15 April 2012
  • 16:00 Man Utd v Aston Villa
  • Monday 16 April 2012
  • 20:00 Arsenal v Wigan
  • Saturday 21 April 2012
  • 12:45 Arsenal v Chelsea
  • 15:00 Aston Villa v Sunderland
  • 15:00 Blackburn v Norwich
  • 15:00 Bolton v Swansea
  • 15:00 Fulham v Wigan
  • 15:00 Newcastle v Stoke
  • 17:30 QPR v Tottenham
  • Sunday 22 April 2012
  • 12:30 Man Utd v Everton
  • 16:00 Liverpool v West Brom
  • 16:00 Wolves v Man City
  • Tuesday 24 April 2012
  • 19:45 Aston Villa v Bolton
  • Saturday 28 April 2012
  • 15:00 Everton v Fulham
  • 15:00 Stoke v Arsenal
  • 15:00 Sunderland v Bolton
  • 15:00 Swansea v Wolves
  • 15:00 West Brom v Aston Villa
  • 15:00 Wigan v Newcastle
  • 17:30 Norwich v Liverpool
  • Sunday 29 April 2012
  • 13:30 Chelsea v QPR
  • 16:00 Tottenham v Blackburn
  • Monday 30 April 2012
  • 20:00 Man City v Man Utd
  • Tuesday 1 May 2012
  • 19:45 Liverpool v Fulham
  • Wednesday 2 May 2012
  • 19:45 Chelsea v Newcastle
  • 20:00 Bolton v Tottenham
  • Saturday 5 May 2012
  • 12:45 Arsenal v Norwich
  • Sunday 6 May 2012
  • 14:00 Aston Villa v Tottenham
  • 14:00 Blackburn v Wigan
  • 14:00 Bolton v West Brom
  • 14:00 Fulham v Sunderland
  • 14:00 Liverpool v Chelsea
  • 14:00 Man Utd v Swansea
  • 14:00 Newcastle v Man City
  • 14:00 QPR v Stoke
  • 14:00 Wolves v Everton
  • Sunday 13 May 2012
  • 15:00 Chelsea v Blackburn
  • 15:00 Everton v Newcastle
  • 15:00 Man City v QPR
  • 15:00 Norwich v Aston Villa
  • 15:00 Stoke v Bolton
  • 15:00 Sunderland v Man Utd
  • 15:00 Swansea v Liverpool
  • 15:00 Tottenham v Fulham
  • 15:00 West Brom v Arsenal
  • 15:00 Wigan v Wolves